BRAVIS REALITY s.r.o.        www.bravis.cz
NÍZKOENERGETICKÝ A EKOLOGICKÝ DŮM

Vaše záruky jistoty a kvality

generalní dodovatel partner pro interiér finanční partner
  dodavatel TČ,  topného systému a rozvodů ZTI  
 

Moravostav Brno - generalní dodovatel

Stavební společnost MORAVOSTAV Brno se svým charakterem řadí mezi významné firmy střední velikosti s celorepublikovou působností. Její obrat se za poslední tři roky pohybuje kolem 800 mil. Kč a průměrně zaměstnává 200 lidí v odborných profesích. Akciová společnost MORAVOSTAV Brno vznikla v roce 1992 transformací státního podniku MORAVOSTAV Brno jako nástupnické organizace bývalých Pozemních staveb.

více na prezentaci společnosti

Klvaňa - partner pro interiér

Od svého vzniku v roce 2000 se společnost KLVAŇA specializuje na výrobu nábytku na míru. Za 10 let existence získali velké množství zkušeností a nápadů. Zaměřují se na výrobu nábytku z materiálů jako je MDF, lamino, dýha, masiv apod., a to z důvodu přizpůsobení se široké vrstvě zákazníků.

“Chceme zákazníka překvapit, zaujmout a nadchnout. Zkuste spolupráci se společností, která udělá vše pro Vaše pohodlí a potřeby a respektuje Vaši individualitu.“

více na prezentaci společnosti

Při realizaci kuchyňské linky od fy. Klvaňa, poukaz v hodnotě 10.000,- Kč!

Česká spořitelna - finanční partner

Kořeny České spořitelny sahají až do roku 1825, kdy zahájila činnost Spořitelna česká, nejstarší právní předchůdce České spořitelny. Na tradici českého a později československého spořitelnictví navázala v roce 1992 Česká spořitelna jako akciová společnost. 5,3 milionu klientů, které dnes Česká spořitelna má, hovoří zcela jasně o jejím pevném postavení na českém trhu.

více na prezentaci společnosti

více o financování bytového domu U Jana Nepomuckého

Rehau - dodavatel TČ, topného systému a rozvodů ZTI

Do oblasti inženýrských sítí přináší REHAU velký ekonomický a ekologický pokrok, a to formou inteligentních řešení pro vodní hospodářství, energetickou a komunikační techniku, zemní práce i zakládání staveb. Všechny REHAU systémy a servis nabízí jistotu a ochranu životního prostředí pro další generace.

“Budoucnost je v dokonalém využití energie. Nabízíme Vám komfortní a hospodárné řešení s dlouhodobým účinkem.“

více na prezentaci společnosti

SIKO koupelny

Klientské centrum Brno,SIKO koupelny a.s.

Web: www.siko-koupelny.cz

VAŠÍN PODLAHY s.r.o.

Firma VAŠÍN PODLAHY s.r.o., založená v roce 1990 původně jako fyzicky podnikající osoba slaví v letošním roce 20 let úspěchů na trhu. Hned zpočátku se specializovala na údržbu a pokládku podlahových krytin. V následujících letech se portfolio firmy rozšířilo o prodej koberců a následně dalších podlahových krytin. Dnes patří firma VAŠÍN PODLAHY s.r.o. mezi největší dovozce a prodejce podlahových krytin a příslušenství od světoznámých výrobců jako jsou ARMSTRONG, PARADOR, TARKETT, DESSO, PAR-KY, BASF, KRONOSPAN atd. Disponujeme vlastním kádrem velmi kvalitních podlahářů a kromě dlažeb Vám dokážeme dodat a zhotovit jakoukoliv podlahu v nejvyšší kvalitě, včetně podlah speciálních (vodivé, sportovní, dřevěné do koupelen, protiskluzové ap.) Pokud potřebujete další argumenty proč si vybrat právě naši firmu, prosím, kontaktujte nás.

Web: http://www.vasin-podlahy.cz/

GERBRICH s.r.o.

Prokázané kořeny firmy sahají do roku 1897, kdy začal jako truhlář podnikat Josef Gerbrich. Od té doby tradice truhlářské výroby nebyla v rodině Gerbrichů přerušena. Současnou firmu založil Jaroslav Gerbrich po revoluci v roce 1990. V současné době firma zaměstnává okolo 50 zaměstnanců. Firma poskytuje široký sortiment interiérových dveří a zárubní, kompletní péči o zákazníka včetně výroby atypických dveřních křídel a stěn. Cílem firmy je, aby každý zákazník byl maximálně spokojen. V současné době firma GERBRICH s.r.o. patří mezi významné výrobce interiérových a bezpečnostních dveří v České republice.

Web: http://www.gerbrich.cz/

Copyright © 2010 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS | Grafický návrh DeZiro Graphic
Přístupy: Array